گزارش تمرین تیم ملی فوتبال، کی روش انتها لباس ورزشی پوشید، ساکت با تاخیر آمد، معرفی مدیر رسانه ای جدید تیم ملی + تصاویر

به گزارش مجله ستاره، سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان پس از دو روز حضور در تمرینات تیم ملی با لباس شخصی بالاخره با لباس تمرینی عملکرد شاگردانش را زیر نظر گرفت.

گزارش تمرین تیم ملی فوتبال، کی روش انتها لباس ورزشی پوشید، ساکت با تاخیر آمد، معرفی مدیر رسانه ای جدید تیم ملی + تصاویر

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، سومین روز از دور جدید تمرینات تیم ملی فوتبال کشورمان برای آماده سازی جهت حضور در جام ملت های آسیا عصر امروز (چهارشنبه) از ساعت 17:30 در زمین اصلی ورزشگاه آزادی آغاز شد.

* در تمرین امروز تیم ملی که با استقبال گسترده رسانه ها روبه رو شده بود، 22 بازیکن حضور داشتند.

* علیرضا جهانبخش که شب گذشته به اردو اضافه شده است، امروز به صورت اختصاصی زیر نظر سباستین ریکاوری کرد.

* بازیکنان ابتدا زیر نظر مربیان بدنساز تیم ملی بدن های خود را به مدت یک ربع گرم کردند و سپس بازی درون تیمی در دو گروه 10 نفره انجام شد. یک گروه با کاورهای سفید و گروه دیگر با پیراهن های سرمه ای بازی می کردند که مسعود شجاعی با کاور نارنجی رنگ و متفاوت با سایرین در امر بازی سازی به هر دو تیم کمک می کرد. بعد از گذشت نیمی از تمرین مسعود شجاعی و اشکان دژاگه جای خود را با یکدیگر عوض کردند.

* کارلوس کی روش که در دو روز ابتدایی تمرین با لباس شخصی در محل تمرینات حاضر می شد بالاخره امروز لباس ورزشی به تن کرد تا تمرینات شکل جدی تری به خود بگیرد.

* کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان پس از مطرح شدن ماجرای پیشنهاد بازی دوستانه آرژانتین و کلمبیا به تیم ملی ایران در تمرین امروز توسط خبرنگار خبرنگاران 10 دقیقه ای با مسئولان رسانه ای تیم و مدیر اجرایی تیم ملی به گفت وگو پرداخت و پس از 10 دقیقه تمرینات را زیر نظر گرفت.

* تمرین تاکتیکی تیم ملی زیر نظر اوسیانو برگزار می شد که بازیکنان نیز با نظم خاصی کار خود را دنبال می کردند. تأکید در بازی درون تیمی پاس کاری بازیکنان بود تا بازیکنان به بازی گروهی عادت کنند. البته در این بین بازیکنان تکنیکی گاهی از تکنیک فردی خود نیز استفاده می کردند.

* روزبه چشمی که مصدومیت جزئی دارد، مانند روزهای گذشته کنار زمین ریکاوری کرد.

* بعد از گذشت یک ساعت از زمان آغاز تمرین تیم ملی، محمدرضا ساکت در محل تمرین ملی پوشان فوتبال ایران حضور یافت.

* تمرین بعد از یک ساعت و 45 دقیقه به اتمام رسید و بازیکنان تیم برنده بازی درون تیمی با هم عکس یادگاری انداختند. در این بین اوسیانو کروز، مربی تیم ملی و مهدی طارمی از تیم بازنده قصد حضور در عکس یادگاری را داشتند که بازیکنان تیم فاتح اجازه این کار را به آنها ندادند.

*در تمرین امروز کی روش گفت امیرحسین حسینی مدیر پیشین روابط عمومی فدراسیون فوتبال که در جام جهانی 2014 مدیر رسانه ای تیم ملی بود بار دیگر این مسئولیت را برعهده گرفته است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 11 آذر 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: upst.ir شناسه مطلب: 39

به "گزارش تمرین تیم ملی فوتبال، کی روش انتها لباس ورزشی پوشید، ساکت با تاخیر آمد، معرفی مدیر رسانه ای جدید تیم ملی + تصاویر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش تمرین تیم ملی فوتبال، کی روش انتها لباس ورزشی پوشید، ساکت با تاخیر آمد، معرفی مدیر رسانه ای جدید تیم ملی + تصاویر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید