طراحی سایت: واکنش غریب آبادی به گزارش گروسی درباره سایت تسا در کرج

به گزارش مجله ستاره، تهران (پانا) - کاظم غریب آبادی نماینده ایران در آژانس بین المللی انرژی اتمی، گزارش مدیر کل این سازمان درباره دوربین های نظارتی در سایت تسا در کرج را نادرست خواند.

طراحی سایت: واکنش غریب آبادی به گزارش گروسی درباره سایت تسا در کرج

جهت دریافت مشاوره خدمات طراحی سایت از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا توسعه وبسایت های حرفه ای را با بهترین قیمت از نماشو بخواهید.

به گزارش پرس تی وی، وی تاکید نمود، گزارش مدیرکل آژانس درباره دوربین های این مجتمع دقیق نیست و این موضوع جزو تفاهمات بیانیه مشترک نیست.

کاظم غریب آبادی با بیان این موضوع تاکید نمود که گزارش اخیر رافائل گروسی مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی فراتر از چارچوب توافق شده در بیانیه مشترک میان ایران و آژانس است.

سخنگوی آژانس بین المللی انرژی اتمی روز یک شنبه در بیانیه ای گفت که مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی در آخرین گزارش خود درباره راستی آزمایی و نظارت در ایران به کشورهای عضو گفت که ایران از روزهای 20 تا 22 سپتامبر (29 تا 31 شهریور) به بازرسان آژانس بین المللی انرژی اتمی اجازه سرویس تجهیزات نظارت آژانس را داده و اجازه داده شده تا کارت ذخیره دوربین ها در تمامی مکان های ضروری در ایران به جز کارگاه ساخت تجهیزات سانتریفیوژ در مجمع تسا در کرج تعویض گردد.

در این بیانیه ادعا شده است که ایران به آژانس دسترسی به سایت کرج را برای نصب دوربینهای نظارتی تازه یا اطمینان حاصل کردن از اینکه فراوری قطعات سانتریفیوژ در این کارگاه از سر گرفته شده، نداده است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: upst.ir شناسه مطلب: 1799

به "طراحی سایت: واکنش غریب آبادی به گزارش گروسی درباره سایت تسا در کرج" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طراحی سایت: واکنش غریب آبادی به گزارش گروسی درباره سایت تسا در کرج"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید