موجودی انبارهای کالای اساسی در چهارمحال و بختیاری مناسب است

به گزارش مجله ستاره، خبرنگاران/چهارمحال و بختیاری مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی چهارمحال و بختیاری با تاکید بر اینکه در استان کمبودی بابت کالاهای اساسی وجود ندارد، گفت: 17 هزار تن گندم به صورت تضمینی و 1192 تن گندم به صورت توافقی از کشاورزان خریداری شده است.

موجودی انبارهای کالای اساسی در چهارمحال و بختیاری مناسب است

کیقباد قنبری در گفت وگو با خبرنگاران با اشاره به ذخایر کالاهای اساسی در انبارهای چهارمحال و بختیاری، اظهار کرد: موجود انبارها قابل قبول است و نگرانی بابت کمبود کالاهای اساسی در استان وجود ندارد، در حال حاضر موجودی برنج استان 2700 تن، موجودی شکر سفید آماده توزیع 3550 تن و موجودی گندم 26 هزار و 510 تن است، همچنین 9000 تن شکر خام در کارخانه هفشجان در حال تصفیه است.

مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه 1200 تن گندم در حال حمل به استان است، اعلام کرد: با این موجودی تا آذرماه ذخیره گندم جوابگوی نیاز است، همچنین گندم مورد نیاز استان به مرور وارد و ذخیره سازی می شود.

وی با بیان اینکه تا به امروز 17 هزار تن گندم به صورت تضمینی و 1192 تن گندم به صورت توافقی از کشاورزان خریداری شده است، بیان نمود: مطالبات گندم کاران تا تاریخ سوم شهریورماه سال جاری پرداخت شده است.

قنبری در سرانجام گفت: ماهیانه بین 1300 تا 1400 تن روغن به صورت سهمیه به چهارمحال و بختیاری اختصاص پیدا می کند و از طریق سازمان صمت استان توزیع می شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 11 شهریور 1400 بروزرسانی: 11 شهریور 1400 گردآورنده: upst.ir شناسه مطلب: 1771

به "موجودی انبارهای کالای اساسی در چهارمحال و بختیاری مناسب است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موجودی انبارهای کالای اساسی در چهارمحال و بختیاری مناسب است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید