مقاله: نکات مهم فرهنگ ایتالیایی که پیش از سفر به ایتالیا باید بدانید

به گزارش مجله ستاره، اگر در یک رستوران ایتالیایی هستید و از پیشخدمت درخواست سس کچاپ می کنید، بدانید که با این کار قلب سرآشپز را شکسته اید. استفاده از سس کچاپ بری همبرگر یا سیب زمینی سرخ نموده اصلا ایرادی ندارد اما سعی کنید هرگز برای پاستا و پیتزا درخواست سس کچاپ نکنید وگرنه باز هم با نگاه های عجیب مردم روبرو خواهید شد. در سفر به ایتالیا مراقب اموالتان باشید

مقاله: نکات مهم فرهنگ ایتالیایی که پیش از سفر به ایتالیا باید بدانید

در فرهنگ ایتالیایی هیچ کس عجله ندارد. اگر فردی آشنا را در وسط خیابان دیدید می توانید بایستید و با او صحبت کنید. صحبت کردن با مردم محلی روش خوبی برای آشنایی بیشتر با فرهنگ ایتالیایی است. اگر فردی به شما سلام کرد حتما جواب او را بدهید. بعلاوه می توانید عبارت (buona giornata) به معنای روز خوبی داشته باشید را به خاطر بسپارید و برای خداحافظی بهره ببرید.

مردم ایتالیا هنگام صحیت کردن از دست خود استفاده زیادی می نمایند مخصوصا زمانی که جهت ها را شرح می دهید. اگر با فردی در ایتالیا صحبت می کنید سعی کنید از حرکات دست هم برای رساندن مفهوم بهره ببرید.

مردم ایتالیا به شیک پوشی معروفیت دارند. مردم ایتالیا معمولی ولی کاملا آراسته و شیک لباس می پوشند. پس در سفر بعدی خود به ایتالیا لباس های خوب و عینک آفتابی همراه خود ببرید تا با مردم شیک پوش ایتالیا، مخصوصا میلان برابری کنید.

کاپوچینو در فرهنگ ایتالیایی یک نوشیدنی برای صبحانه محسوب می گردد. اگر پس از ساعت 11 صبح کاپوچینو سفارش دهید باید منتظر نگاه های عجیب مردم باشید؛ زیرا یا تصور می نمایند شما عجیب هستید تا اینکه تازه از خواب بیدار شده اید.

منبع مقاله: نکات مهم فرهنگ ایتالیایی که پیش از سفر به ایتالیا باید بدانید

انتشار: 30 آذر 1400 بروزرسانی: 30 آذر 1400 گردآورنده: upst.ir شناسه مطلب: 1889

به "مقاله: نکات مهم فرهنگ ایتالیایی که پیش از سفر به ایتالیا باید بدانید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: نکات مهم فرهنگ ایتالیایی که پیش از سفر به ایتالیا باید بدانید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید