توزیع تبلت برای دانش آموزان کم برخوردار اصفهان از محل صرفه جویی جشنواره فیلم کودک

به گزارش مجله ستاره، تهران (پانا) - توزیع تبلت هایی که از محل صرفه جویی در برگزاری سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم های بچه ها و نوجوانان تأمین شده بود، تا سرانجام سال صورت می گیرد.

توزیع تبلت برای دانش آموزان کم برخوردار اصفهان از محل صرفه جویی جشنواره فیلم کودک

به گزارش ایلنا، توزیع این تبلت ها، همزمان با معرفی دانش آموزان مناطق کم تر برخوردار اصفهان از سوی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان آغاز و تا خاتمه سال به صورت کامل توزیع می شود.

بر اساس این خبر، قدرت الله نوروزی شهردار اصفهان از توزیع تبلت این قشر از دانش آموزان به مناسبت هفته نیکوکاری و عید مبعث خبر داد و بیان نمود: هفتصد عدد تبلت از محل صرفه جویی در بودجه امسال جشنواره فیلم کودک و نوجوان و همچنین از بودجه نمایشگاه یار مهربان که به دلیل کرونا برگزار نشد، تأمین و خریداری شده است. این حرکت یک ابتکار جمعی از شهرداری اصفهان و در راستای مسئولیت اجتماعی مدیریت شهری بود که بسیار مورد استقبال قرار گرفت. ملاک ما در توزیع تبلت برای دانش آموزان نیازمند و شناسایی آنان، آموزش و پرورش است و آموزش و پرورش دانش آموزان نیازمند را شناسایی می کند.

همچنین ایمان حجتی مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اصفهان و مدیر اجرایی سی وسومین جشنواره بین المللی فیلم های بچه ها و نوجوانان در اصفهان پیش تر در این زمینه گفته بود: در پی دستور شهردار اصفهان در این دوره جشنواره فیلم های بچه ها و نوجوانان، مقرر شد از محل صرفه جویی های جشنواره امسال، مبلغی به خرید تجهیزات آموزشی متناسب با شرایط آموزش آنلاین برای دانش آموزان مناطق کمتر برخوردار اختصاص یابد که مبلغ 500 میلیون تومان از این محل، درنظر گرفته شد و اختصاص یافت. همچنین براساس لایحه شهرداری اصفهان و با مصوبه شورای اسلامی شهر اصفهان، مبلغ 15 میلیارد ریال اعتبار برگزاری نمایشگاه طرح یارمهربان جهت تامین ملزومات مورد نیاز دانش آموزان بی بضاعت مناطق شش گانه شهر اصفهان اختصاص یافت که مقرر شد این تجهیزات آموزشی با نظر کمیسیون اجتماعی شورای شهر و همکاری اداره کل آموزش و پرورش استان توزیع شود.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 13 فروردین 1400 بروزرسانی: 13 فروردین 1400 گردآورنده: upst.ir شناسه مطلب: 1522

به "توزیع تبلت برای دانش آموزان کم برخوردار اصفهان از محل صرفه جویی جشنواره فیلم کودک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توزیع تبلت برای دانش آموزان کم برخوردار اصفهان از محل صرفه جویی جشنواره فیلم کودک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید