آنالیز مسائل صنایع کوچک و شهرک های صنعتی در کمیسیون صنایع

به گزارش مجله ستاره، سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس از آنالیز مسائل صنایع کوچک و شهرک های صنعتی با حضور مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی در جلسه این کمیسوین اطلاع داد.

آنالیز مسائل صنایع کوچک و شهرک های صنعتی در کمیسیون صنایع

حجت الله فیروزی در گفت وگو با خبرنگاران با اشاره به جلسه عصر امروز (یکشنبه) کمیسیون صنایع و معادن، گفت: دستور کار نخست امروز کمیسیون آنالیز طرح دانش بنیان بود؛ این طرح به کمیته فناوری اطلاعات کمیسیون ارجاع و مقرر شد تصمیمات موردنظر در این حوزه در این کمیته اخذ گردد.

وی اضافه کرد: دومین دستور کار امروز کمیسیون صنایع و معادن، آنالیز مسائل صنایع کوچک و شهرک های صنعتی با حضور مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی بود.

فیروزی با بیان اینکه 82 درصد واحدهای صنعتی داخل شهرک صنعتی فعال هستند، ادامه داد: واحدهایی که با وجود انعقاد قرارداد، تا به امروز اقدامی برای راه اندازی انجام نداده اند و راکد و بلاتکلیف هستند شرایط برای فسخ قرارداد آنها، بازپس دریافت زمین و واگذاری زمین به فرد دیگر فراهم می گردد.

سخنگوی کمیسیون صنایع کمبود آب و برق را یکی از مسائل شهرک های صنعتی دانست، توضیح داد: هرچند بعضی از خدمات مورد احتیاج شهرک های صنعتی مانند آب، برق، جاده، اینترنت و... کامل است اما بیشتر شهرک های صنعتی از نظر این خدمات کامل نیستند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 13 تیر 1400 بروزرسانی: 13 تیر 1400 گردآورنده: upst.ir شناسه مطلب: 1679

به "آنالیز مسائل صنایع کوچک و شهرک های صنعتی در کمیسیون صنایع" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنالیز مسائل صنایع کوچک و شهرک های صنعتی در کمیسیون صنایع"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید