آکسیوس، ترامپ از گوایدو دلسرد شده و به دنبال دیدار با مادورو است

به گزارش مجله ستاره، رئیس جمهور آمریکا در مصاحبه با پایگاه خبری آکسیوس گفت که درباره به رسمیت شناختن خوان گوایدو به عنوان رئیس جمهور ونزوئلا فکر دومی هم داشته است و آماده است با نیکلاس مادورو دیدار کند.

آکسیوس، ترامپ از گوایدو دلسرد شده و به دنبال دیدار با مادورو است

به گزارش گروه بین الملل مجله ستاره، دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در مصاحبه با پایگاه خبری آکسیوس گفته که او درباره به رسمیت شناختن خوان گوایدو رهبر مخالفان ونزوئلا به عنوان رئیس جمهور فکر دومی هم داشته است و پیشنهاد کرد که آماده است با نیکلاس مادورو رئیس جمهور فعلی ونزوئلا ملاقات کند.

براساس این گزارش، ترامپ در پاسخ به سوالی درباره احتمال ملاقاتش با مادورو گفت: من درباره آن فکر می کنم... مادورو هم دوست دارد ملاقات کنیم. من هرگز با ملاقاتها مخالفتی ندارم، و به ندرت مخالفت می کنم.

رئیس جمهور آمریکا اضافه کرد، من همیشه گفته ام که با ملاقات و ملاقات شما چیزی از دست نمی دهید.

آکسیوس در ادامه نوشت، ترامپ همچنین گفت که اعتماد زیادی به گوایدو ندارم، کسی که در به دست دریافت حکومت ونزوئلا در بهترین شرایط حمایتی آمریکا و دهها کشور دیگر باخت.

وی در پاسخ به این سوال که آیا از گوش کردن به توصیه جان بولتون مشاور امنیت ملی سابق خود در حمایت از گوایدو پیشمان است گفت، نه به طور خاص. سپس ادامه داد، من به طور اساسی با آنچه در ونزوئلا در حال رخ دادن است مخالف هستم...

جان بولتون هم در کتابش که قرار است به زودی چاپ شود درباره دیدگاه ترامپ درباره گوایدو نوشته، ترامپ فکر می کرد گوایدو آدم ضعیفی است، درحالی که مادورو را قدرتمند می دید.

ترامپ در مصاحبه با آکسیوس جان بولتون را به عنوان مشاور امنیت ملی فردی احمق توصیف کرده و گفته، بولتون بی کله ترین موجود بشری است که از جنگ آمریکا علیه عراق نیز حمایت کرده بود.

م

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 2 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: upst.ir شناسه مطلب: 1076

به "آکسیوس، ترامپ از گوایدو دلسرد شده و به دنبال دیدار با مادورو است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آکسیوس، ترامپ از گوایدو دلسرد شده و به دنبال دیدار با مادورو است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید