گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، قرعه کشی مسابقات کشتی فرنگی انجام شد

به گزارش مجله ستاره، قرعه کشی مسابقات کشتی فرنگی بازی های آسیایی 2018 اندونزی انجام شد و نمایندگان کشورمان حریفان خود را شناختند.

گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، قرعه کشی مسابقات کشتی فرنگی انجام شد

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تور ارزان بالی همراه شوید.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، قرعه کشی مسابقات کشتی فرنگی بازی های آسیایی انجام شد و نمایندگان کشورمان حریفان خود را شناختند. در وزن 60 کیلوگرم که 14 نفر حضور دارند، مهرداد مردانی در دور اول به مصاف کیم سئونگ هاک دارنده مدال برنز دنیا از کره جنوبی می رود و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر، در دور دوم با برنده مبارزه حسن از اندونزی و شینیبو اوتا، دارنده مدال نقره المپیک از ژاپن کشتی خواهد گرفت.

در وزن 67 کیلوگرم که 16 نفر شرکت نموده اند، محمدرضا گرایی در دور اول با حسن عبدالکریم از سوریه کشتی می گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور دوم به مصاف برنده کشتی تاژایف از ترکمنستان و تسمرادوف، دارنده مدال برنز المپیک و دنیا از ازبکستان می رود. آلمات کبیسبایف دارنده مدال نقره و برنز دنیا از قزاقستان و شیمویامادا، دارنده مدال نقره آسیا از ژاپن در گروه گرایی حضور دارند.

محمدعلی گرایی در وزن 77 کیلوگرم در دور نخست به مصاف بین یانگ، قهرمان آسیا از کشور چین می رود و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر در دور بعد به مصاف برنده کشتی ناتال از تایلند و سینگ از هند خواهد رفت. آسخات دل محمد اف، قهرمان آسیا از قزاقستان در گروه گرایی حضور دارد. در این وزن 16 نفر وزن کشی نموده اند.

براساس این گزارش، در وزن 87 کیلوگرم که 12 نفر حضور دارند، حسین نوری پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف شیهاز اویلیکوف از ترکمنستان می رود و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر در دور بعد با برنده مبارزه کشتی گیران یمن و تایلند روبه رو می گردد.

همچنین در وزن 97 کیلوگرم، علی اکبر حیدری پس از استراحت در دور اول در دور دوم با رامادانی از اندونزی کشتی می گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور سوم به مصاف برنده کشتی میان چو هیو چول از کره جنوبی و یرولان ایسکاکوف، قهرمان آسیا از قزاقستان می رود. در این وزن 9 نفر حضور دارند.

در وزن 130 کیلوگرم که 11 نفر شرکت نموده اند، بهنام مهدی زاده در دور نخست به مصاف مورات رامونوف، نایب قهرمان آسیا از قرقیزستان می رود و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر در دور بعد به مصاف برنده کشتی میان لینگ ژی منگ از چین و ناون از هند می رود. مومین جان عبداله یف، دارنده مدال نقره آسیا از ازبکستان و کیم مین سئوک، دارنده مدال برنز آسیا از کره جنوبی در گروه مهدی زاده حضور دارند.

طبق برنامه اعلامی مسابقات اوزان 60 و 67 کیلوگرم در روز 30 مردادماه انجام می گردد و مسابقات اوزان 77، 87، 97 و 130 کیلوگرم نیز روز 31 مردادماه برگزار خواهد شد.

این مسابقات از ساعت 13 تا 17 و 19 تا 21 به وقت محلی در سالن مرکزی جاکارتا روی دو تشک برگزار خواهد شد. اختلاف ساعت تهران با جاکارتا 2 ساعت و 30 دقیقه است به طوری که ساعت 13 به وقت جاکارتا 10:30 به وقت تهران است.

سال جاری رقابت های کشتی بازی های آسیایی نسبت به دوره گذشته در هر رشته آزاد و فرنگی در یک وزن کمتر و مجموعاً در شش وزن المپیکی برگزار می گردد.

منبع: تسنیم
انتشار: 29 آبان 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: upst.ir شناسه مطلب: 477

به "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، قرعه کشی مسابقات کشتی فرنگی انجام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، قرعه کشی مسابقات کشتی فرنگی انجام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید