رتبه اول کشوری محیط زیست ایلام در جلب رضایت مردم

به گزارش مجله ستاره، خبرنگاران/ایلام اداره کل حفاظت محیط زیست ایلام رتبه اول رضایتمندی مردم از عملکرد دستگاه های اجرایی را در بین ادارات کل حفاظت محیط زیست سراسر کشور کسب کرد.

رتبه اول کشوری محیط زیست ایلام در جلب رضایت مردم

به گزارش مجله ستاره، به نقل از روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان، غلامرضا ابدالی اظهار کرد: در اجرای طرح افکار سنجی و سنجش میزان رضایتمندی مردم از عملکرد دستگاه های اجرایی در سطوح ملی و استانی که توسط سازمان اداری و استخدامی کشور صورت گرفت اداره کل حفاظت محیط زیست استان ایلام رتبه اول را در بین ادارات کل حفاظت محیط زیست سراسر کشور از آن خود نمود.

وی اضافه کرد: آگاهی از اطلاع رسانی دستگاه در زمینه وظایف، میزان اعتماد مراجعین به مهارت های کارکنان در انجام وظایف قانونی، نحوه رفتار کارکنان با مراجعین، وضعیت فضای اداری و امکانات و تجهیزات دستگاه برای ارائه خدمات و استقرار میز خدمت حضوری و الکترونیکی اداری را از جمله محورهای ارزیابی صورت گرفنه اعلام کرد.

سرپرست حفاظت محیط زیست استان قرار دریافت اداره کل حفاظت محیط زیست ایلام را در این صندلی، ارزشمند دانست و از کوشش همه جانبه و صادقانه کارکنان این اداره کل که منجر به رضایت مندی مردم شده است قدردانی کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 5 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: upst.ir شناسه مطلب: 559

به "رتبه اول کشوری محیط زیست ایلام در جلب رضایت مردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رتبه اول کشوری محیط زیست ایلام در جلب رضایت مردم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید