پلیس روسیه 600 نفر را در تظاهرات غیرقانونی در مسکو بازداشت کرد

به گزارش مجله ستاره، در تظاهرات بدون مجوزی که روز شنبه در پایتخت روسیه برگزار گشت، پلیس این کشور 600 نفر را بازداشت کرد.

پلیس روسیه 600 نفر را در تظاهرات غیرقانونی در مسکو بازداشت کرد

به گزارش گروه بین الملل مجله ستاره، پلیس روسیه روز شنبه بیش از 600 نفر را که در تظاهرات غیرقانونی در مسکو شرکت کرده بودند بازداشت کرد.

اسپوتنیک گزارش داد که پلیس پس از آنکه تظاهرات کنندگان به درخواستش برای متفرق شدن پاسخ ندادند اقدام به بازداشت تظاهرات کنندگان کرد.

پلیس تلاش کرد تا تظاهرات کنندگان را که تعداد آنها حدود 1500 نفر برآورد شده بود از میدان های تروبنایا و پوشکین متفرق کرده و مبادی ورودی به این میدان ها را مسدود کند.

همزمان نیز تظاهرات دیگری با حضور بیش از 1000 نفر در میدان لنین شهر سنت پترزبورگ برگزار شد که وزارت کشور روسیه گفت این تظاهرات با مجوز بوده است.

هفته پیش نیز نیروهای امنیتی و پلیس روسیه در ادامه برخورد قاطع با برهم زنندگان نظم عمومی و شرکت کنندگان در تجمعات غیرقانونی در مسکو، بیش از 1000 نفر را بازداشت کردند. (جزئیات بیشتر)

تظاهرات و اعتراضات در مسکو به بهانه برگزار نشدن انتخابات عادلانه شورای شهر در این شهر بوده که این تظاهرات از سوی دولت این کشور غیرقانونی اعلام شده است.

.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 10 شهریور 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: upst.ir شناسه مطلب: 254

به "پلیس روسیه 600 نفر را در تظاهرات غیرقانونی در مسکو بازداشت کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پلیس روسیه 600 نفر را در تظاهرات غیرقانونی در مسکو بازداشت کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید