شرایط اسفبار دختران فوتبالیست شیراز

به گزارش مجله ستاره، تیم فوتبال زنان قشقایی شیراز به دلیل شرایط بد اقتصادی در آستانه کناره گیری از لیگ برتر است.

شرایط اسفبار دختران فوتبالیست شیراز

به گزارش ایسنا، دختران فوتبالیست شیراز برای حضور در مسابقات لیگ برتر با چالش های زیادی روبه رو هستند و مورد بی توجهی مسئولان نهاده شده اند تا جایی که احتمال کناره گیری آن ها از لیگ زیاد است. نماینده فوتبال زنان شیراز زمان قرعه کشی لیگ در جدول مسابقات نهاده شد، اما به دلیل نداشتن اسپانسر کناره گیری کردند تا اینکه از هفته دوم مسابقات با نام شهدای قشقایی شیراز وارد لیگ شد و سه مسابقه انجام داد، اما در این مدت از نظر اقتصادی مسائل زیادی داشته و کار به جایی رسیده که احتمال کناره گیری از لیگ وجود دارد.

ندا روستا سرمربی این تیم در خصوص احتمال کناره گیری از لیگ برتر به ایسنا گفت: دیگر نمی توانیم ادامه بدهیم. این هفته با ایلام مسابقه داریم و بعید می دانم که اعزام شویم، چون شرایط تیم از نظر اقتصادی بحرانی است و کسی حمایت نمی کند.

او اضافه نمود: از آنجایی که مسئولان شورای شهرو اداره ورزش قول همکاری داده بودند، باشگاه قشقایی حاضر به حمایت از ما شد، اما به محض اینکه برای حضور در لیگ اعلام آمادگی کرد، همه مسئولان کنار کشیدند و هیچ کدام پاسخگو نیستند، حتی حاضر نشدند خوابگاه برایمان جور نمایند تا بازیکنان شهرستانی را نگهداریم.

او در خصوص نداشتن خوابگاه اعلام کرد: از روز اول بازیکنان را بین خوابگاه و مهمانسرا جابه جا کردیم و هر جور که بود این سه هفته را پشت سر گذاشیتم، اما دیگر امکان پرداخت هزینه خوابگاه را نداریم به همین دلیل بعد از بازی با کردستان در هفته چهارم لیگ، بازیکنان شهرستانی را به خانه هایشان فرستادیم و اکنون چند روز است که تمرین نکرده ایم.

روستا در ادامه اضافه نمود: سال گذشته هم به ما وعده های زیادی دارند، اما حمایتمان نکردند و مسائل زیادی داشیم. با این حال به هر سختی امتیاز تیم را در لیگ برتر حفظ کردیم. رفتار مسئولان باعث بی اعتمادی بازیکنان شده و اکنون خیلی از آن ها به شهر ها و تیم های دیگر رفته اند به گونه ای که دست ما از نظر مهره خالی است و از لیست 18 نفره ما 12 نفر برای اولین بار است که بازی می نمایند. اگر بازیکنان شیراز برگردند و مسئولان حمایت نمایند مطمئن باشید که بین تیم های برتر قرار می گیریم.

منبع: فرارو
انتشار: 7 بهمن 1399 بروزرسانی: 7 بهمن 1399 گردآورنده: upst.ir شناسه مطلب: 1390

به "شرایط اسفبار دختران فوتبالیست شیراز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط اسفبار دختران فوتبالیست شیراز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید