مقاله: آموزش نصب کاشی بر روی سقف

به گزارش مجله ستاره، آن چه که در ابتدا باید انجام دهید، تمیز کردن سقف می باشد. در صورتی که سقف چندان کثیف نیست، می توانید برای انجام این کار تنها از یک وسیله مانند جارو برقی یا پارچه برای بر طرف کردن گرد و خاک از روی سقف استفاده نمایید. در صورتی که سقف کثیف یا چرب می باشد، با استفاده از یک اسفنج و پاک کننده چند منظوره نسبت به تمیز کردن سقف اقدام نمایید. به یاد داشته باشید بعد از انجام این کار اجازه دهید سقف به طور کامل خشک شده و سپس نسبت به نصب کاشی اقدام کنید.

مقاله: آموزش نصب کاشی بر روی سقف

برای نصب کاشی در قسمت هایی که لامپ برق یا هرگونه تاسیسات دیگری نصب می باشد، نیاز به برش کاشی خواهید داشت. برای انجام این کار میزان آن را تعیین کرده و شکل آن را تعیین نمایید و به وسیله کاترهای مخصوص نسبت به برش کاشی اقدام نمایید.

پس از تمیز کردن سطح سقف، نوبت به میزان گیری آن می رسد. انجام این کار برای تعیین کردن تعداد کاشی مورد نیاز، لازم می باشد. در جهت انجام این کار طول و عرض سقف را میزان گرفته و اعداد را در یکدیگر ضرب کنید.

پس از تعیین شدن فضای صحیح نصب هر کاشی، نسبت به انجام این کار اقدام کنید. برای نصب کاشی، در پشت آن از ملات مناسب جهت چسبیدن آن به سقف استفاده نمایید. برای انجام این کار از یک قلمو فوم یا یک کاردک استفاده کرده و ملات را در پشت کاشی پخش کنید. توجه داشته باشید که ملات مورد نظر به طور کامل در پشت کاشی پخش شده و گوشه ها هم به خوبی آغشته به ملات شود. آماده کردن ملات مورد نظر با توجه به محصول خریداری شده متفاوت می باشد.

منبع مقاله: آموزش نصب کاشی بر روی سقف

انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: upst.ir شناسه مطلب: 1804

به "مقاله: آموزش نصب کاشی بر روی سقف" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: آموزش نصب کاشی بر روی سقف"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید