عامری: اصول کلی فعلی اصلاحات فرار به جلو است ، در شورای ائتلاف تَکرار می کنم نداریم

به گزارش مجله ستاره، دبیرکل جمعیت ایثارگران گفت: در حال حاضر اصول کلی کار اصلاحات فرار به جلو است و نمایش های سیاسی دیگر برای مردم موثر واقع نمی گردد.

عامری: اصول کلی فعلی اصلاحات فرار به جلو است ، در شورای ائتلاف تَکرار می کنم نداریم

محمد جواد عامری، دبیرکل جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی در تبادل نظر با خبرنگار سیاسی مجله ستاره، با بیان اینکه دولت، نتوانسته عملکرد مطلوب داشته باشد، گفت: در شش سال گذشته کشور به ویرانه ای تبدیل شده است، معیشت و اشتغال مردم دچار مشکل شده و معضلات هر روز بیشتر می گردد. به مردم از جانب دولتمردان توهین می گردد.

وی ادامه داد: دولت فعلی با حمایت جریان اصلاحات در راس کار قرار گرفته است و طی شش سال گذشته، هر فردی پیشنهاد و انتقادی را مطرح می نماید، با توهین و ناسزا حامیان دولت روبرو می گردد. اصلاح طلبان و کارگزاران در شرایط فعلی به حمایت مردم برای یازدهمین دوره مجلس احتیاج دارند و فکر می نمایند حافظه تاریخی مردم را با شعار می توانند پاک نمایند.

عامری در مورد طرح استعفای روحانی توسط برخی چهره های جریان اصلاحات، گفت: افراد عاقل تر جریان اصلاحات می دانند که استعفای روحانی، نه تنها سودی برای آنها ندارد بلکه باعث می گردد که اعتبارشان زیر سوال برود. در حال حاضر اصول کلی کار اصلاحات فرار به جلو است و نمایش های سیاسی دیگر برای مردم موثر واقع نمی گردد

فعال سیاسی اصولگرا پیرامون سازوکار شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی اضافه کرد: بیش از نیمی از افراد شرکت نماینده در جلسات شورای ائتلاف جوانان هستند و شورای بانوان نیز، با همان تعداد شورای آقایان تشکیل می گردد. در شورای ائتلاف، کاندیدا از پایین به بالا انتخاب می گردد و فردی نیست که بگویند تکرار می کنیم و بقیه مطیع باشند. ما به شعور مردم احترام می گذاریم و مردم نامزدهای موردنظرشان را مشخص می نمایند.

وی اضافه کرد: برخی از افراد و گروه ها هنوز با این مکانیزم آشنا نیستند و نگرانی هایی را دارند، این نگرانی ها باعث شده است که به دنبال لیست جدا باشند؛ امیدوار داریم با صحبت های انجام گرفته، همه افرادی که دغدغه نظام را دارند و می خواهد مسائل معیشتی مردم را حل نمایند، لیست واحد بدهند تا شرایطی را که جریان اصلاحات و دولت روحانی ایجاد نموده است را تغییر دهند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 19 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: upst.ir شناسه مطلب: 663

به "عامری: اصول کلی فعلی اصلاحات فرار به جلو است ، در شورای ائتلاف تَکرار می کنم نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عامری: اصول کلی فعلی اصلاحات فرار به جلو است ، در شورای ائتلاف تَکرار می کنم نداریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید