صندوق رفاه وزارت علوم اطلاعات دانشجویان را صحت سنجی می نماید

به گزارش مجله ستاره، رئیس صندوق رفاه دانشجویان با اشاره به اتصال سامانه صندوق به پایگاه داده های وزارت علوم درخصوص صحت سنجی اطلاعات دانشجویان، بر اهمیت این کار و نفع آن برای دانشجویان تاکید نمود.

صندوق رفاه وزارت علوم اطلاعات دانشجویان را صحت سنجی می نماید

به گزارش گروه دانشگاه مجله ستاره، به نقل از صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، سومین کارگاه آموزشی رؤسای ادارات رفاه دانشجویی کشور با حضور مسئولین و کارکنان صندوق رفاه و رؤسای ادارات رفاه دانشگاه های سراسر کشور به میزبانی دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار گردید.

ناصر مطیعی به بحث اتصال سامانه صندوق رفاه وزارت علوم به پایگاه داده های وزارت علوم درخصوص صحت سنجی اطلاعات دانشجویان اشاره و بر اهمیت این کار و نفع آن برای دانشجویان تاکید نمود.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم در مورد وام و تسهیلات ارائه شده به دانشجویان و اطاله مدت زمان انتظار برای برگشت این تسهیلات به صندوق و میزان کارمزد با توجه به تورم موجود در جامعه و تنزل ارزش ریالی این منابع در مدت انتظار بر ضرورت شناسایی منابع جدید اقتصادی جهت پایدار کردن حمایت از جامعه هدف صندوق تاکید نمود.

فریبرز سجادی معاون امور دانشجویان صندوق رفاه نیز طی سخنانی به حفظ امنیت اطلاعات سامانه ها تاکید نمود و به اهم اقدامات حوزه تسهیلات و اهم اقدامات حوزه بازپرداخت اشاره نمود.

در این کارگاه میز خدمت تشکیل و سه پنل کارشناسی در زمینه های پرداخت، بازپرداخت و انفورماتیک برگزار گردید و رؤسای ادارات دانشجویی سوالات، مسائل و مسائل موجود در نحوه فعالیت خود را بیان نموده و پاسخ های لازم به آن ها ارائه شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: upst.ir شناسه مطلب: 549

به "صندوق رفاه وزارت علوم اطلاعات دانشجویان را صحت سنجی می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صندوق رفاه وزارت علوم اطلاعات دانشجویان را صحت سنجی می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید