رعایت بی طرفی و اجراى قانون سرلوحه مجریان انتخابات باشد

به گزارش مجله ستاره، سخنگوی وزارت کشور گفت: عوامل اجرایی و مجریان انتخابات باید در این ایام اصل رعایت بی طرفی و اجرای قانون را سرلوحه خود قرار دهند.

رعایت بی طرفی و اجراى قانون سرلوحه مجریان انتخابات باشد

به گزارش ، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ سید سلمان سامانی، معاون هماهنگی وزارت کشور در دیدار معاون سیاسی استاندار زنجان و فرمانداران این استان با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفند سال جاری گفت: ما به عنوان مجریان انتخابات موظف به صیانت از آرای مردم هستیم.

او با بیان اینکه عوامل اجرایی و مجریان انتخابات باید در این ایام از هر گونه رفتار و اقدام شائبه انگیز خودداری نمایند، اضافه کرد: هر چه که در توان داریم باید برای حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای به کار بگیریم و فرمانداران به عنوان مدیران عالی دولت در شهرستان ها نقش کلیدی در این عرصه دارند.

سامانی توضیح داد: برگزاری انتخابات با شکوه در امنیت کامل توام با حضور حداکثری مردم موجب ناامیدی دشمن و خنثی شدن نقشه های آنها خواهد شد.

سخنگوی وزارت کشور تأکید کرد: اصل رعایت بی طرفی و اجرای قانون سرلوحه مجریان انتخابات باشد.

معاون هماهنگی وزارت کشور در بخش دیگری از سخنان خود تشریح دستاورد های دولت را یکی از وظایف مهم فرمانداران مطرح نمود و اضافه کرد: زمان مهمترین داشته ماست و اگر زمان را به نحو شایسته مدیریت نکنیم، زمان مدیر ما خواهد شد و ابزار مدیریت زمان تصمیم گیری مبتنی بر قانون و به موقع در مسائل است.

سامانی حمایت از رونق فراوری و بهبود وضعیت معیشتی مردم را یکى از اصلی ترین وظیفه فرمانداران بیان نمود و گفت: فرمانداران در شورای برنامه ریزی فعالیت واحد های فراوریی را مستمراً رصد نمایند و در کم ترین زمان ممکن نسبت به برطرف مسائل آنها اقدام نمایند، هیچ واحد فراوریی نباید به دلیل مسائل نقدینگی و غیره تعطیل گردد، دولت از همه توان و ظرفیت خود برای حل مسائل واحد های فراوریی استفاده خواهد نمود و فرمانداران باید در این زمینه نقش بسیار فعالی ایفا نمایند.

در این جلسه فرمانداران گزارشی از اقدامات صورت گرفته در مورد انتخابات، وضعیت امنیتى شهرستانها، وضعیت رونق فراوری و فعالیت واحد های صنعتى و انتظارات خود از وزارت کشور را ارائه و بیان نمودند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 30 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: upst.ir شناسه مطلب: 388

به "رعایت بی طرفی و اجراى قانون سرلوحه مجریان انتخابات باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رعایت بی طرفی و اجراى قانون سرلوحه مجریان انتخابات باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید