امروز، آخرین مهلت ثبت نام در آزمون پذیرش پزشکی از کارشناسی

به گزارش مجله ستاره، مهلت ثبت نام در دوازدهمین دوره پذیرش دانشجوی پزشکی از مقطع کارشناسی سال تحصیلی 99-98 دانشگاه علوم پزشکی تهران که تا 10 بهمن 97 تمدید شده بود، امروز چهارشنبه انتها می پذیرد.

امروز، آخرین مهلت ثبت نام در آزمون پذیرش پزشکی از کارشناسی

به گزارش مجله ستاره، پیش از این، مهلت ثبت نام دوازدهمین دوره پذیرش دانشجوی پزشکی از مقطع کارشناسی سال تحصیلی 99-98 دانشگاه علوم پزشکی تهران از روز شنبه، اول دی تا دوشنبه اول بهمن بود که بنا به درخواست داوطلبان این فرصت تا امروز چهارشنبه 10 بهمن تمدید شد.

این ثبت نام به صورت اینترنتی صورت می گیرد و داوطلبان با مراجعه به سایت معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران و اسکن مدارک مشروحه می توانند نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی پیوسته یا ناپیوسته یکی از رشته های گروه های آزمایشی علوم تجربی و علوم ریاضی و فنی می توانند در این دوره ها شرکت نمایند.

دانش آموختگان و دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری عمومی و تخصصی (Ph.D) از دانشگاه های سراسری و آزاد و غیره حق شرکت در آزمون را ندارند.

حداکثر سن در زمان ثبت نام آزمون باید 25 سال تمام باشد (صرفاً متولدین اول دی ماه 1372 و بعد از آن). مدت زمان سربازی و طرح نیروی انسانی نیز به حداکثر سن اضافه می گردد.

معدل کل دیپلم باید 18 و بالاتر و معدل مقطع کارشناسی باید 16 و بالاتر باشد.

دارا بودن کارت خاتمه خدمت یا معافیت دائم از نظر نظام وظیفه (در خصوص آقایان) و دارا بودن مدرک زبان انگلیسی مطابق جدول اعلام شده الزامی است.

زمان آزمون چند مرحله ای پذیرش دانشجوی پزشکی از مقطع کارشناسی دانشگاه علوم پزشکی تهران از سوی دانشگاه اعلام خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 15 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: upst.ir شناسه مطلب: 145

به "امروز، آخرین مهلت ثبت نام در آزمون پذیرش پزشکی از کارشناسی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امروز، آخرین مهلت ثبت نام در آزمون پذیرش پزشکی از کارشناسی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید